tel. 531 192 849 mennica@mennicasudecka.pl

Doskonałe miejsce pracy

Mennica Sudecka Sp. z o.o. dąży do zapewnienia pracownikom komfortowego środowiska pracy oraz możliwości rozwoju osobistego i zawodowego. Rozwijamy nasze procesy szkoleń wewnętrznych, dzięki którym wszyscy nasi pracownicy otrzymują niezbędne wsparcie.

Mennica Sudecka Sp. z o.o. to środowisko nastawione na sukces, w którym będziesz ściśle współpracować z osobami ze wszystkich działów firmy.

Mennica Sudecka Sp. z o.o. promuje dynamiczną kulturę przedsiębiorczości, w której klient zawsze pozostaje na pierwszym miejscu. Poszukujemy zdolnych pracowników, którym zależy na wywieraniu pozytywnego wpływu. W naszej firmie każdy pracownik odgrywa znaczącą rolę i przyczynia się do generowania wartości na rzecz naszych klientów i partnerów.

Aby wspierać dalszy rozwój, zawsze poszukujemy najbardziej kreatywnych i utalentowanych osób. Nasz zespół składa się z osób pochodzących z różnych środowisk, mających doświadczenie i wykształcenie z dziedziny projektowania graficznego, marketingu, inżynierii oraz biznesu. Jako że jesteśmy organizacją o zasięgu międzynarodowym, kładziemy nacisk na biegłość w językach obcych.

Operator  grawerek CNC

stanowisko do przyuczenia

Obowiązki

  • prace grawerskie na grawerce CNC
  • przygotowanie programu CNC G-KOD
  • obsługa programu do modelowania ArtCAM PRO
  • obsługa laserowego skanera 2.5D
  • przygotowanie matryc do grawerowania
  • dobór narzędzi i parametrów obróbki CNC
  • ostrzenie frezów grawerskich
  • pomiar frezów grawerskich

Wymagania

  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • dobra znajomość obsługi narzędzi pomiarowych
  • obsługa komputera
  • dokładność

Oferujemy

  • przyuczenie na obejmowanym stanowisku
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • pracę na pełny etat (okres próbny)
  • stałe zatrudnienie

Dodatkowe informacje

  • zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane wykształcenie techniczne
  • prawo jazdy