Praca

Aby wspierać dalszy rozwój firmy,  poszukujemy oo naszego zespołu najbardziej kreatywnych i utalentowanych osób.

Pracownik biura obsługi klienta

Miejsce pracy: Dzierżoniów
Od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16

Obowiązki

  • Telefoniczna i e-mailowa obsługa klientów (udzielanie informacji, przyjmowanie zamówień, rozwiązywanie problemów, doradztwo techniczne)
  • Przygotowywanie ofert dla klientów oraz realizacja zamówień
  • Aktywne poszukiwanie partnerów biznesowych na rynku polskim i zagranicznym
  • Obsługa platform sprzedaży
  • Podejmowanie działań marketingowych m.in. zarządzanie profilami w social media
  • Aktywna komunikacja i współpraca z innymi działami
  • Udział w imprezach targowych

Oczekujemy

  • Biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Bardzo dobrej obsługi komputera, swobody poruszania się w sieci
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w sprzedaży i/lub obsłudze klienta
  • Wysokiego poziomu energii i naturalnego życiowego optymizmu
  • Nastawienia na realny rozwój zawodowy oraz umiejętności pracy w zmieniającym się środowisku
  • Silnej orientacji na pracę z ludźmi i ponadprzeciętnej komunikatywności
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • Silnie rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • stałe zatrudnienie po okresie próbnym
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • miłą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail: piotr@mennicasudecka.pl

Więcej informacji pod numerem tel. 727 771 500